Cinque terre | Italija

Kiti straipsniai...

3 Komentarai

 1. Kas ir kaip parašė:

  Vis delto nebutina vykti is Genujos i La Spezia, tam kad nusigauti i tuos miestelius. Gyvenome Genujoje ir kasdien vykdavome traukiniu. Nors zinoma apsistojus La Spezia truputi arciau iseina. Geriausia is Bergamo oro uosto vykti autobusu (ju ten daug stovi, 5€) iki milano centrale ir nuo ten jau vykti i Genuja ar La spezia:) Chinque terre nuostabi, rekomenduoju!
  Pato

 2. Kopa parašė:

  Sveiki,is Bergamo iki kurio miesto geriau važiuoti traukiniu ar autobusu, kad vėliau traukiniu pasiekti Cinque terre. Nes jei tiesiai iš Bergamo traukiniu, tau bilietų kainos nemažos? Ar Cinque terre yra vietų biudžetinėms nakvynems?

  • admin parašė:

   Galite vykti iš Bergamo oro uosto į Milaną, iš Milano traukinių stoties vykti į Genova ir tada iš šio miestelio keliauti į Levanto arba La Spezia ir čia jau galėsite pradėti kelionę aplankydami kaimelius traukiniu, laivu arba pėsčiomis. Patarimas norint keliauti pigiau – stenkitės traukinio bilietus pirkti iš anksto. Galite nuomotis automobilį Bergamo oro uoste ir vykti automobiliu, bet kaip minėjome infrastruktūra labiau pritaikyta ne tiems, kurie keliauja mašina. Alternatyva norint rasti pigesnę nakvynę – gyventi Levanto arba La Spezia, nes nuo čia iki Cinque terre artimiausio kaimelio yra apie 11 km. atstumas, kurį įveiksite važiuodami traukiniu vos per kelias minutes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.