Keliaukimpatys.lt svetainės taisyklės

1. Bendrosios Naudojimosi svetaine taisyklės ir atsakomybė.
1.1. www.keliaukimpatys.lt (toliau – Svetainės operatorius) yra interaktyvus informacinis portalas apie keliones.
1.2. Visa Svetainėje pateikta informacija yra pramoginio ir rekomendacinio pobūdžio. Svetainės operatorius nėra atsakingas už Svetainės lankytojų sprendimus, priimtus naudojantis Svetainėje pateikta informacija, jų pasekmes arba patirtus nuostolius ar praradimus.
1.3. Svetainės operatorius stengiasi, kad Svetainėje pateikta informacija būtų kokybiška ir teisinga, tačiau neatsako už informacijos šaltinių, kuriais rėmėsi rengdamas Svetainėje pateiktą informaciją, teisingumą.
1.4. Svetainės operatorius neatsako už svetainės lankytojų skelbiamos, platinamos informacijos, komentarų, nuotraukų ar kitos medžiagos teisingumą ir kokybę. Svetainės operatorius neperžiūri ir netikrina svetainės lankytojų Svetainėje pateikiamos informacijos ir kitų duomenų turinio prieš jį paskelbiant.
1.5. Svetainės operatorius pasilieka teisę, tačiau neprivalo pašalinti svetainės lankytojų skelbiamą, platinamą informaciją, kuri prieštarauja lankytojų naudojimosi svetaine www.keliaukimpatys.lt taisyklėms.
1.6. Svetainės operatorius nėra atsakingas už tretiesiems asmenims priklausančių interneto svetainių saugumo politiką, turinį ir bet kokius lankytojų patirtus nuostolius ar praradimus, patirtus lankantis šiose svetainėse, įskaitant tuos atvejus, kuomet į tretiesiems asmenims priklausančias interneto svetaines Registruoti lankytojai patenka per Svetainėje www.keliaukimpatys.lt esančias nuorodas.
1.7. Svetainės operatorius nėra atsakingas už reklamos ir nuorodų, skelbiamų Svetainėje, teisingumą ir reklamuojamų produktų kokybę.
2. Privatumo politika ir intelektinės nuosavybės apsauga.
2. 1. Visos teisės į Svetainę ir joje esančius kūrinius yra saugomos Lietuvos Respublikos įstatymais ir kitais teisės aktais. Joks Svetainėje esantis turinys ir kitokia tekstinė, grafinė ar kitokio pobūdžio informacija negali būti atgaminama, padaromas viešai prieinama arba platinama be išankstinio raštiško Svetainės operatoriaus sutikimo.
2.2. Svetainės operatorius apie lankytojus informacijos nekaupia ir nerenka, nesiunčia naujienlaiškių ir kitokio pobūdžio informacijos.
2.3. Visais klausimais dėl privatumo politikos ar Svetainės turinio perpublikavimo prašome kreiptis el. paštu info@keliaukimpatys.lt